Smartsleep® pro lepší spánek

Smartsleep je speciálně vyvinutý výživový komplex, který pomůže navodit spánek, optimalizovat jeho jednotlivé fáze a tím urychlit přirozené zotavení organismu.

Ampule na pití a dvě žvýkací tablety obsahují koncentrované živiny, které přispívají k normálnímu fungování nervového systému, podporují energetický metabolismus, chrání buňky před oxidačním stresem a pomáhají snižovat únavu. Složky obsažené v Smartsleep podporují naši regeneraci. Riboflavin, Niacin a Hořčík pomáhají snižovat únavu. Zinek přispívá k normální kognitivní funkci. Thiamin, Biotin a Niacin přispívají k normálnímu metabolismu energie. Hořčík, který přispívá k normálnímu fungování nervového systému a naší psychologické funkci, nám umožňuje rychlejší a jemnější usnout.

Během hluboké fáze spánku podporují vitamíny, jako je B6, energetický metabolismus, regulují naši hormonální rovnováhu a přispívají k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Pokud jsme ve fázi spánku snů, tzv. REM spánku, zinek chrání naše buňky před oxidačním stresem a přispívá k normální kognitivní funkci. Vitamíny B2 a B3 také podporují fungování nervového systému a pomáhají snižovat únavy. To zajišťuje, že jsme po probuzení ráno čerství a dobře odpočatí.

Používání přípravku Smartsleep je velmi jednoduché:

5-10 minut před spaním žvýkejte dvě tablety s citrusovou příchutí a polkněte. Zapijte tekutinou v ampuli, která obsahuje vitamíny, minerály a aminokyseliny a které jsou v doporučeném dávkování (1 dávka před spaním) zcela neškodné. Prodává se v balení po dvou nebo sedmi dávkách.Tento produkt je veganský a neobsahuje žádné živočišné složky ani pomocné látky. Produkt neobsahuje ani lepek.

S DOPLŇKEM STRAVY SMARTSLEEP JSOU VITÁLNĚJŠÍ NEJENOM RÁNA, ALE I DNY.

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se