SMARTSLEEP® BEAUTY - ŽIVINY V SPÁNKU PRO KRÁSU

Smartsleep® BEAUTY je jedním z nových doplňků stravy od společnosti Smartsleep z Düsseldorfu, která se zabývá zdravým spánkem. Výrobek Smartsleep® BEAUTY je prvním zkrášlujícím výživovým komplexem na noc a sestává ze směsi kolagenu, kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálních látek a 3 aminokyselin. Na podporu regenerace pokožky, vlasů a tkání v spánku a zintenzivnění krásy přes den.

Když v noci spíme, celé tělo a všechny buňky v něm se regenerují. Pokud je noční režim regenerace podpořen speciálně vybranými živinami a vitamíny, může to pro nás celkový vzhled, pokožku, vlasy a nehty znamenat velmi zásadní podporu s na oko viditelným výsledkem. Naše vlasy a nehty jsou silnější a lesklejší, pokožka je hydratovaná a sjednocená, celkový vzhled je příjemně svěží. Je skvělé cítit se skvěle. A navíc je to ještě i lehké.

Smartsleep® BEAUTY je prvním zkrášlovacím výživovým nápojem vyvinutým speciálně na noc, který dodává tělu živiny důležité pro pokožku, vlasy a nehty, když je potřebuje nejvíce.

Doplněk stravy Smartsleep® BEAUTY vznikl na základě výzkumu spánku a byl vyvinut speciálně na noc. Tento moderní výživový komplex obsahuje kromě klasických zkrášlovacích složek kolagen a kyselinu hyaluronovou, které jsou nejdůležitější pro zachování pružnosti a hydratace pokožky, dále biotin, zinek a mnoho dalších důležitých vitamínů a minerálních látek, jakož i tři hlavní aminokyseliny.

Prostřednictvím doplňku stravy Smartsleep® BEAUTY dodáte v noci organismu komplex důležitých živin. Užívání zvolených živin před spaním je mimořádně důležité, protože v noci probíhají významné regenerační procesy, které lze dále podpořit určitými vitamíny, minerálními látkami a aminokyselinami. Například vitamín A, niacin, biotin a zinek přispívají k zachování normální pokožky. Zinek a selen pomáhají udržovat zdravé vlasy a nehty a měď je důležitá pro naše tkáně. Doplnění tří aminokyselin patří k inovativnímu přístupu ke kráse. Aminokyselina glycin je hlavní složkou kolagenu (glycin tvoří 33% kolagenu) a je proto důležitý pro regeneraci pokožky. I aminokyseliny arginin a lysin patří k základním stavebním kamenům pokožky, vlasů a svalů.

Doplněk stravy Smartsleep® BEAUTY je bez lepku, bezlaktózovou, má nízký obsah cukru a vyrábí se při dodržování maximálních standardů kvality na 100% v Německu. Doporučená dávka: 1 ampule denně před spaním.

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se