FRENCH GIRL

FRENCH GIRL

Značka FRENCH GIRL věří v sílu sebepéče a vědomé spotřeby, abychom vytvořili zdravější světonázor a lepší svět. Prostřednictvím ekologických, udržitelných surovin, etických obchodních praktik a spravedlivého obchodu a dodavatelského řetězce, který nepodporuje týrání zvířat, je jejím posláním podporovat zemi, oslavovat sebelásku a učinit život krásným. 

Jejím cílem a vášní je vytvářet luxusní produkty pro každodenní péči o sebe sama, což vyžaduje neustálý výzkum a získávání vysoce kvalitních surovin, které jsou udržitelné nejen pro planetu, ale i pro jejich výrobce. Součástí rovnice čistých kosmetických produktů jsou environmentální dopady, spravedlivý obchod a zaměstnanecká politika.

FRENCH GIRL již od začátků byli zastánci bezvodých receptur, které používají pouze botanické extrakty (jako aloe vera) a destiláty z bylin a květin, které v recepturách nahrazují vodu.

 Inspirovány přírodou a jejími účinnými složkami, podporují produkty značky FRENCH GIRL zdravé stárnutí pomocí časově ověřených složek a extrakčních metod. Mezi metody patří: organické za studena lisované oleje, které si uchovávají všechny antioxidanty a mastné kyseliny nezbytné pro zdraví pokožky a květinové hydrosoly, které mají mnoho stejných výhod jako éterické oleje, z nichž jsou destilovány. Jsou požívány čisté, terapeutické soli, které obsahují důležité stopové minerály ze starověkých moří a francouzskou šedou sůl získávanou tradičním způsobem z jílových salin ve francouzském regionu Guérande. Květové prášky získávané z bioprodukce, z nichž některé si melou sami a používají je v recepturách nejprodávanějších květových zjemňujících obličejových produktů, poskytují lahodnou vůni a texturu, které povznášejí jejich použití na úroveň lázeňského zážitku. 

Co je uvnitř?

BIO BAMBUCKÉ MÁSLO Z FAIR TRADE

Bambucké máslo pochází z ženského družstva v Ghaně a má nejvyšší kvalitu. Růžová zjemňující kúra na rty poskytuje bohatý a měkký pocit díky bambuckému máslu s vysokým obsahem mastných kyselin.  

PŘÍRODNÍ NERAFINOVANÝ ORGANICKÝ CUKR

Cukr získávaný z udržitelného biozemědělství v USA je perfektní alternativou k drsným exfoliantům (jako např. oxid hlinitý). 

OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ BEZODPADOVÉ BALENÍ

Kvalitní italské sklo bez problematického plastu, ze kterého by se mohlo cokoli uvolňovat do výrobku. Příjemná a znovu použitelná hezká drobnost pro váš toaletní stolek nebo koupelnu.

Co uvnitř není?

PŘÍSADY Z ROPNÝCH LÁTEK

Pro zdraví nás samotných i naší planety musíme skoncovat se závislostí na ropných látkách. A nakupovat již jen ekologicky. Absolutně žádné přísady z ropných produktů, pouze čisté a bezpečné látky získávané z rostlin.

PLASTOVÉ OBALY

Život bez plastů je společným cílem, na němž je třeba pracovat. Podporou výrobců, kteří ve svých produktech používají recyklovatelné nebo kompostovatelné materiály, využíváme naší kupní síly správným směrem.

VŮNĚ VYVOLÁVAJÍCÍ BOLESTI HLAVY

Pokud seznam složek produktu obsahuje položky nazvané „vůně“, může se jednat o jednu ze stovek aromatických chemických látek, u nichž není povinnost zveřejňování. Značka FRENCH GIRL zaručuje úplnou transparentnost, pokud jde o organické éterické oleje dodávající vůni našim produktům spolu se seznamem možných alergenů. Jelikož jsou výrobky prodávány v EU, je dodržen požadavek na úplný seznam všech složek výrobku v souladu s přísnými směrnicemi pro povolené látky.  

Kategorie

11 produkt
|
Filtrováno

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se