Naše balíčky
HOME OFFICE V POHODĚ A VE ZDRAVÍ

Naše balíčky
HOME OFFICE V POHODĚ A VE ZDRAVÍ

skladem
Dodání: Úterý 03. 08.

947 Kč

Popis

 Magne D3 Stress Control + Vitamín C Forte + Smartsleep Immune

V poslední době jsme se ocitli v situaci, kdy většina z nás pracuje z domova. Což nemusí být špatné. Avšak neustálé sledování monitoru počítače, sociální odloučení a nedostatek pohybu nás mohou velmi vyčerpat a oslabit psychicky i fyzicky. A právě proto je potřeba přijímat dostatek správných vitamínů a minerálů!

Náš balíček HOME OFFICE V POHODĚ A VE ZDRAVÍ vám poskytne základní vitamíny pro pohodové zvládnutí všech nástrah práce z domova.   Magne D3 Stress Control obsahuje Hořčík a Vitamín D3, které podporují až 200 procesů a funkcí vašeho těla, ale zejména podporují správnou tvorbu energie, vaši psychiku, vnímání a kognitivní funkce. Vitamín C zvyšuje obranyschopnost, snižuje vyčerpání a únavu a napomáhá celkovému zdraví.

Skvělá novinka Smartsleep Immune, nabitá vitamíny a minerály, se užívá jako nápoj před spaním. Přes noc maximálně regeneruje a posílí vaši imunitu a odolnost vůči všem nepříznivým vlivům. S touto sadou vitamínových doplňků stravy vám práce z domova půjde od ruky!

Složení jednotlivých doplňků stravy naleznete v příslušných sekcích našeho e-shopu.

Respektujte prosím dávkování uvedené na obalech jednotlivých produktů. Neužívejte prosím současně různé druhy doplňků ze zakoupeného balíčku.

Parametry

EAN:

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.


Doporučené produkty

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se

Dotaz na produkt

Načíst