Nabízíme produkty značek, které mají stejný cíl jako my.

NAŠE MOTIVACE

I my, stejně jako většina lidí na této planetě, rádi cestujeme po světě, objevujeme jeho krásu, kouzlo a rozmanitost.

Na těchto cestách po různých koutech světa jsme však často nemohli nevidět, jak lidé někdy bezohledně znečišťují své životní prostředí.

Nejsou to jenom iritující špinavé pláže plné odpadků, které nás pravidelně nutí věnovat svůj čas a úsilí jejich sběru, ale také např. postupně mizející korály v oceánech. Vedle emisí skleníkových plynů jsou nezanedbatelnou příčinou jejich úbytku také krémy obsahující oxid titaničitý, které se bohužel obecně hodně používají.

Tato naše osobní zkušenost s negativními faktory znečišťování prostředí nás utvrdila v názoru, že se musíme aktivně zapojit do úsilí o záchranu a obnovu přírody. Jsme si dobře vědomi toho, že nesmíme být lhostejní k prostředí, ve kterém naše děti i budoucí generace budou vyrůstat a žít.

Nejprve jsme náš zájem rozšířili o podporu projektu Reef Restoration pro záchranu a obnovu korálů v oceánech. Zároveň jsme v roce 2018 začali hledat produkty, které jsou kvalitní, ekologické a biologicky odbouratelné.

Naše úsilí jsme proto zaměřili na organickou kosmetiku a doplňky stravy.  

NÁŠ CÍL

Postupně se nám podařilo najít výrobce produkující opalovací krémy, které jsou ohleduplné nejen k oceánům a mořím, ale také k našim vzácným sladkovodním zdrojům. Jedná se o australské 100% přírodní krémy Soléo Organics, které jsou na bázi šetrného oxidu zinečnatého. Dále v našem portfoliu najdete širokou škálu kosmetických produktů Mádara, které mají vysoký obsah organických ingrediencí a mohou se pyšnit certifikátem Ecocert. V neposlední řadě nabízíme i doplňky stravy v nejvyšší kvalitě od slovenské farmaceutické firmy Biomin.

Vzhledem k tomu, že disponujeme podnikatelským duchem a zkušenostmi, založili jsme společnost IMK Organics, jejíž prostřednictvím distribuujeme produkty z různých koutů světa, o nichž věříme, že přispívají k udržitelnému rozvoji a prospívají zdraví nejenom nám, lidem, ale prospívají i zdraví naší planety.

Nechali jsme se přitom inspirovat příběhem obyčejného malého kolibříka, který při lesním požáru neutekl s jinými zvířaty do bezpečí, ale na rozdíl od nich nabral kapku vody, přenesl ji a vypustil na oheň. Znovu a znovu letěl k řece, nabral kapku vody, přeletěl k ohni a hasil a hasil. Ostatní obyvatelé lesa namítali, že to nedává žádný smysl. Ale on pokračoval se slovy: "Jen dělám to, co je v mých silách.“

I my v IMK Organics věříme, že na každé kapce záleží.  BECAUSE WE CARE.

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se