Nabízíme produkty značek, které mají stejný cíl jako my.

Jak to celé začalo

Léta jsme cestovali po světě a objevovali jeho krásy. Ale také spoušť, kterou za zebou zanechalo mnohaleté znečišťování životního prostředí. Myšlenka IMK Organics vznikla v Thajsku, když jsme s celou rodinou čistili pláž a jen za dvě hodiny jsme posbírali 600 litrů odpadu! Tehdy jsme se rozhodli, že chceme přírodě pomáhat i jinak. Hledali jsme produkty, které jsou kvalitní, organické a biologický odbouratelné. Začali jsme s přírodními doplňky Biomin a dále se přidala organická kosmetika Africa Organics.

Svůj zájem jsme dále rozšířili na podporu projektu Reef Restoration - za záchranu a obnovu korálů v oceánech. Jejich velkou část totiž ničí právě krémy s obsahem látky titanium dioxide, které tak často používáme. Nám se podařilo nalézt krémy bez této látky, ohleduplné k našim vzácným mořím a oceánům. Jedná se o přírodní opalovací krémy Soléo Organics s unikátním složením na bázi oxidu zinečnatého.

Naše mise

Věříme, že i když je náš projekt jen kapkou v moři, na každé kapce přece záleží. Necháváme se inspirovat příběhem malého kolibříka. Je o tom jak kolibřík při velkém požáru lesa neutekl s ostatními zvířaty do bezpečí. Na rozdíl od nich si nabral do zobáčku kapku vody, přinesl ji a spustil na oheň. Znovu přiletěl k řece, nabral kapku vody, přiletěl k ohni a spustil ji dolů, aby oheň hasila. A znovu a znovu. Ostatní zvířata namítala, že to nemá smysl. On si však šel za svým se slovy: “Jen dělám, co mohu.”

V IMK Organics děláme totéž. Because we care.

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se