PapayaActivs
Papayaactivs Scalp Care Shampoo 250 ml

PapayaActivs
Papayaactivs Scalp Care Shampoo 250 ml

skladem
Dodání: Úterý 03. 08.

487 Kč

Popis

PŘÍRODNÍ PÉČE O VLASY A CITLIVOU POKOŽKU HLAVY 

Pokožka hlavy, ačkoliv často skryta, je náchylná vůči různým negativním vlivům – v letním období může docházet k jejímu přehřívání či spálení nebo naopak může trpět vlhkým či dusným prostředím. Problémy s pokožkou hlavy – svědění pokožky či lupy mohou být rušivým faktorem a nepříjemným tajemstvím, se kterým zápasíme. 

Šampon pečující o pokožku hlavy z řady SCALP CARE od Skin Elements byl speciálně vyvinut tak, aby se při pravidelném používání dokonale staral o vlasy i pokožky hlavy a zajistil jim zdraví a krásu. 

Unikátní složení šamponu zajišťuje přelomová 30% koncentrace výtažku z papáji – patentovaného Complete Esscience Pawpaw Extract™, který je plný enzymů, minerálů a vitamínů, které bojují s citlivou a suchou pokožkou hlavy a podporují její regeneraci. Šampon viditelně odstraňuje lupy už po krátkodobém používání. 

Aby byl šampon vhodný i pro ty úplně nejcitlivější, nejsou v něm přidány žádné umělé parfemace ani aromata. Navíc neobsahuje žádné sírany ani parabeny. 

Hlavní účinné látky: papája (Pawpaw/Papaya/Papaw), olej z kokosu, výtažek z citrusových plodů a olivový olej.

  • Jak přípravek používat: Naneste malé množství šamponu Scalp Care Shampoo na mokré vlasy. Jemně vmasírujte do vlasů a pokožky dokud se nevytvoří pěna. Opláchněte a postup opakujte pokud je to nutné. Pro optimální výsledky používejte spolu s PapayaActivs Scalp Care Conditioner. Zabraňte kontaktu s očima. Při kontaktu vypláchněte oči důkladně proudem čisté vody. Pokud dojde k podráždění, přerušte používání.

    Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 30 C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Parametry

EAN: 809458000446

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.


Doporučené produkty

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se

Dotaz na produkt

Načíst