smart Sleep

Spánek je základní lidskou potřebou. V jeho průběhu totiž probíhají regenerační procesy, které jsou zcela zásadní pro naše fyzické a psychické zdraví a schopnost zvládnout každý nový den.

Vědecké výzkumy spánku prokázaly, že naše tělo nejlépe zpracovává živiny právě v průběhu noci. Náš organismus se totiž během spánku může koncentrovat na zpracování přijatých látek a jejich správné a cílené použití. Proto němečtí vědci ze společnosti Smart Sleep připravili přelomovou variaci nápojů na noc, které obsahují specifické složení živin, které v průběhu noci tělo vhodně využije. Všechny produkty jsou doslova naplněné kombinací vitamínů, minerálů a aminokyselin. Navíc díky tekuté formě se rychleji a efektivněji vstřebávají a fungují. Stačí vypít nápoj před spaním a nechat své tělo zregenerovat. 

VYUŽIJTE SPÁNEK NA MAXIMUM. Užívejte smartsleep® a doplňte tělu vše potřebné! 

smartsleep® ORIGINAL: Doplňuje širokou škálu živin potřebných pro správné fungování těla i mysli. Ráno tak budete odpočinutí, plní síly a energie.

smartsleep® BEAUTY: Blahodárný kolagen je přelomově doplněn o kyselinu hyaluronovou, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Podporuje obnovu pevnosti a krásy pokožky, vlasů a nehtů. 

smartsleep® IMMUNE: Doplňuje do těla potřebné vitamíny, minerály a aminokyseliny, které posilují imunitní systém a obranyschopnost organismu. 

Žádný z produktů není určen na rychlé usnutí. Jedná se o produkty, které v průběhu noci doplňují tělu potřebné živiny.

Kategorie

6 produkt
|
Filtrováno

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se