(1)

Smart Sleep
Smartsleep, doplněk stravy

(1)

Smart Sleep
Smartsleep, doplněk stravy

Obsah v balení

skladem
Dodání: Čtvrtek 21. 01.

523 Kč

Popis

Užijte si spánek a jeho blahodárné účinky! - Spěte chytře se Smartsleep®.

Smartsleep® je speciálně vyvinutý výživový doplněk pro zdravý spánek, který je zásadní pro náš kvalitní život a pohodové zvládání nároků moderního světa.

Živiny získané díky doplňku Smartsleep® pomáhají tělu komplexně. Hořčík k normálnímu fungování nervového systému; vitamín B6 podporuje energetický metabolismus; vitamín B2 chrání buňky před oxidačním stresem a riboflavin pomáhá snižovat únavu.

Použití: Používání smartsleep® je velmi jednoduché: 5-10 minut před spaním žvýkejte dvě tablety obsahující kreatin monohydrát s citrusovou příchutí a polkněte. Potom vypijte tekutinu s obsahem vitamínů, minerálů a aminokyselin. S ohledem na obsah kreatinu není vhodný pro děti a těhotné ženy.

Výživový doplněk Smartsleep® skladujte v chladu a suchu. Vyhněte se přímému slunečnímu záření a teplotám pod 5° C a nad 25° C.

Složení tablety: Kreatin monohydrát 900 mg v jedné žvýkací tabletě, plnivo sorbitol, rostlinný tuk, kyselina citronová, sladidlo sukralóza.

Složení roztoku 25 ml: L-glycin, 2 g, hořčík, 250 mg, vitamin C, 80 mg, niacin 12 mg, zinek 10 mg, kyselina pantothenová, 4,8 mg, vitamin B6, 1,6 mg, vitamín B2, 0,7 mg, vitamin B1, 0,55 mg, biotin 57,6 mikrogramů, sorban draselný, koncentrát citronové šťávy 0,5%, sladidla (steviolglykozid, cyklamát, acesulfam K, sacharin).

 

  • Spánek je nejdůležitější částí dne na regeneraci našeho těla a je klíčový pro naše zdraví, naši pohodu a i náš vzhled. Během spánku se například vylučuje růstový hormon, který zajišťuje, aby se mohla regenerovat naše pokožka. Když spíme příliš málo nebo se budíme během fáze hlubokého spánku, která má význam pro vylučování tohoto hormonu, okamžitě to uvidíme na svém vzhledu. Naše pokožka je tenčí, rychleji se tvoří vrásky a spouští se proces stárnutí. Je to zejména z toho důvodu, že při nedostatečném spánku se ve zvýšené míře vylučuje stresový hormon kortizol. Což má za následek odbourávání kolagenu. Kortizol stejně stimuluje tvorbu mazu v pokožce, což může vést k nežádoucímu ucpávání pórů a spouštění zánětlivých procesů. Důsledkem je podráždění pokožky, svědění. Důsledkem chronické nespavosti může být i poškození tkání kůže.

Parametry

EAN:

Hodnocení

(1)
ohodnotit
Verunka09
9. 7. 2020

Doporučuji, pomohlo mi


Doporučené produkty

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se

Dotaz na produkt

Načíst