Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru.
Avril

AVRIL je značka francouzské organické kosmetiky, jejímž posláním je vyrábět tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku na principu ekologické udržitelnosti. Zároveň si však zakládá na tom, aby síla jejích přírodních produktů byla dostupná všem bez rozdílu. Moderní výzkumy a progresivní přístup umožnily značce AVRIL vyvinout širokou kosmetickou škálu pro ženy, muže i pro ty úplně nejmenší, ať se již jedná o péči pleťovou, vlasovou, dekorativní či doplňkovou.

Prémiová kvalita produktů značky AVRIL je zaručena certifikátem Ecocert, který garantuje, že nejenom ingredience, ale i způsob jejich pěstování, získávání a zpracování je šetrný a udržitelný, a to včetně všech obalových materiálů. Tím chrání své zákazníky, přírodu, farmáře i celou naši planetu.  V jejích výrobcích navíc nenajdete parabeny, sorban draselný, fenoxyetnahol a další chemické složky. Většina produktů je vyráběna ve Francii, částečně v Itálii. Produkty jsou vhodné také pro vegany.

K nejčastěji užívaným ingrediencím v kosmetických produktech značky AVRIL patří bambucké máslo, přírodní oleje, výtažky z granátového jablka, manga, kokosových ořechů, malin a dalších plodů, jejichž účinky patří v přírodní kosmetice mezi ty nejúčinnější.

Méně je totiž více. LESS IS MORE.

Zobrazen 1. – 15. z 54 výsledků

Zvolte měnu
EUREuro