Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru. 

10 výhod kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová se stala jedním z nejpopulárnějších trendů v péči o pleť a líčení. Nejen to – je vědecky dokázané, že kyselina hyaluronová je jedna z nejlepších složek, jež se přidávají do výrobků pro péči o pleť.

PROTO UVÁDÍME 10 VÝHOD TÉTO OBLÍBENÉ HYDRATAČNÍ SLOŽKY A VŠE, CO O NÍ POTŘEBUJETE VĚDĚT.

1
Kyselina hyaluronová je účinná hydratační látka, jež přitahuje vodu

Molekuly kyseliny hyaluronové přitahují a zadržují množství vody odpovídající více než tisícinásobku své váhy. Kyselina hyaluronová je jedna z nejúčinnějších hydratačních látek. Kyselina hyaluronová se nazývá i „molekulární houbička“, jelikož ve vysoké míře přitahuje vodu, a je to pokožce vlastní kosmetická složka, která není dráždivá ani sensibilizující, a je vhodná pro všechny typy pleti. Hloubkově hydratujte svou pokožku díky našemu klinicky testovanému SOS hydratačnímu krému a  SOS Hydra obnovujícímu intenzivnímu séru s obsahem kyseliny hyaluronové.

2
Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v naší pokožce

Kyselina hyaluronová je glykosaminoglykan (GAG), to znamená, že se přirozeně vyskytuje v pokožce a přispívá k tomu, aby pokožka vypadala plněji, jemněji, pružněji a mladší. Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v hlubokých vrstvách pokožky a je důležitou složkou k hydrataci pokožky, regeneraci tkání a hojení ran.

3
Množství kyseliny hyaluronové v naší pokožce klesá s věkem

Stárnutí pokožky souvisí se ztrátou hydratace v pokožce. S věkem se schopnost naší kůže tvořit kyselinu hyaluronovou snižuje, což může vést ke zvýšené suchosti pokožky, tvorbě jemných a výrazných vrásek a ochabnutí pokožky. Sluneční záření také může snížit množství kyseliny hyaluronové, která se tvoří v kožních buňkách, a může urychlit její degradaci. Mnohé z vysokoúčinných výrobků péče o pleť MÁDARA obsahují kyselinu hyaluronovou, například hyaluronový CC krém, který vyrovnává odstín pleti a chrání před slunečním zářením, TIME MIRACLE intenzivní hydratační gel pro zralou pleť, který pomáhá proti vysušené pokožce a stárnutí a čisticí gel na ruce s kyselinou hyaluronovou na bázi alkoholu pro hygienu rukou na cestách bez vysušení.

4
Účinek kyseliny hyaluronové jako složky v krémech je prokázaný

Kyselina hyaluronová je dobře osvědčená kosmetická složka, jež udržuje přirozenou hydrataci a plnost pokožky prostřednictvím synergických účinků: 

  • tvoří neokluzivní film, jež reguluje perspiraci vody,
  • zadržuje vodu na povrchu kůže a udržuje ji v kůži,
  • chrání kůži před externími agresivními látkami,
  • stimuluje regeneraci kůže.

Pro dosažení intenzivních omlazujících účinků vyzkoušejte řadu proti stárnutí MÁDARA TIME MIRACLE s obsahem kyseliny hyaluronové.

5
V kosmetice se používají různé typy kyseliny hyaluronové

Vlastnosti kyseliny hyaluronové závisí na její molekulové hmotnosti. Dva nejběžněji používané typy kyseliny hyaluronové jsou: kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností, jež proniká hlouběji do pokožky, a kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, jež zůstává na povrchu pokožky a vytváří hydratační a ochrannou vrstvu. Náš hloubkově hydratační gel a micelární voda obsahují kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulovou hmotností k udržování hydratace a k ochraně vaší pokožky.

6
Stimuluje kolagen

Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností proniká do hlubokých vrstev pokožky a zlepšuje její biomechanické vlastnosti. V in vitro studii se zjistilo, že kyselina hyaluronová podporuje stimulaci syntézy kolagenu typu 1 v kůži o 21 %, důsledkem čehož pomáhá zvyšovat pevnost pokožky. Doporučujeme, abyste vyzkoušeli hyaluronové ampulky s kolagenem, , které působí hloubkově v kůži, kde podporují tvorbu kolagenu.

7
Redukuje hloubku vrásek

V klinickej štúdii kréKrémy s obsahem kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností v klinické studií zaznamenaly výraznou redukci hloubky vrásek díky jedné ze schopností kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, jíž je schopnost proniknutí do pokožky. Výrobky s obsahem kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, například TIME MIRACLE zpevňující oční krém proti vráskám, TIME MIRACLE obnovující sérum a RE:GENE LIFTINGOVÉ OČNÍ SÉRUM pomohou zjemnit vrásky.

8
Snižuje drsnost pokožky

Bylo klinicky prokázáno, že kyselina hyaluronová snižuje drsnost pokožky. Výsledky klinické studie a placebem kontrolované studiu ukazují, že kyselina hyaluronová zanechává pokožku dobrovolníků hydratovanou a snižuje drsnost pokožky o 66 % v porovnání s placebem. Ke zlepšení celkového stavu a struktury pokožky vyzkoušejte immuno sérum infinity drops a pleťovou mlhu probiotic essence infinity, oba výrobky obsahují kyselinu hyaluronovou.

9
Chrání před podrážděním

Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností vytváří neokluzivní hydratační film, který předchází vypařování hydratace z povrchu pokožky. Hydratační film také chrání před vstupem vnějších agresivních látek do pokožky a pomáhá chránit pokožku před podrážděním. Chraňte svou pokožku s naším ikonickým hloubkově hydratačním krémem, SOS Hydra pleťovou maskou moisture+radiance a SOS hydratačním krémem a maskou na oči.

10
Kyselina hyaluronová je čistě přírodní a veganská

Kyselina hyaluronová, jež se běžně používá v širokém spektru výrobků péče o pleť, se vyrábí prostřednictvím biotechnologií – získává se prostřednictvím biotechnologického procesu pomocí mléčných bakterií, pšenice a glukózy.

Kyselina hyaluronová je jedna z mnoha stovek čistých a účinných složek péče o pleť, které používáme v našich bio, vědecky ověřených složeních. Využijte výhody kyseliny hyaluronové v těchto 5 nejprodávanějších výrobcích péče o pleť.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies