NABÍZÍME PRODUKTY ZNAČEK, KTERÉ MAJÍ STEJNÝ CÍL JAKO MY

JAK TO CELÉ ZAČALO

Léta jsme cestovali po světe a objevovali jeho krásy. Ale také spoušť, kterou za sebou zanechalo znečišťování životního prostředí. Myšlenka IMK Organics vznikla v Thajsku, když jsme s celou rodinou čistili pláž a jenom za dvě hodiny jsme na ní vysbírali 600 litrů odpadu! Tehdy jsme se rozhodli, že musíme přírodě pomáhat i jinak. Pustili jsme se do hledání produktů, které jsou kvalitní, organické a biologicky degradovatelné. Začali sme s přírodními výživovými doplňky Biomin a posléze se přidala i organická kosmetika Africa organics.  

Náš zájem jsme dále rozšířili také o podporu projektu Reef restoration za záchranu a obnovu korálů v oceánech. Velkou část z nich totiž ničí právě krémy s obsahem látky titanium dioxide, které tak často lidi používají. Podařilo se nám najít krémy bez této látky, které jsou ohleduplné k našim vzácným mořím a oceánům. Jde o přírodní opalovací krémy Soléo Organics s unikátním složením na bázi oxidu zinečnatého.

NAŠE MISE

Věříme, že i když je náš projekt pouze kapkou v moři, záleží na každé kapce.
Necháváme se přitom inspirovat příběhem obyčejného malého kolibříka. Je o tom, jak kolibřík při požáru lesa neutkl s ostatními zvířaty do bezpečí. Na rozdíl od nich si nabral do zobáčku kapku vody, přenesl ji a spustil na oheň. Znovu přiletěl k řece, nabral kapku vody, přiletěl k ohni a pustil ji dolu. A znovu, a znovu. Zbylá zvířátka namítala, že to nemá smysl. On si ale stál za svým se slovy: „Jen dělám, co můžu.“

 

V IMK ORGANICS TO DĚLÁME STEJNĚ. BECAUSE WE CARE.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme vám nové.

Zaregistrovat se