Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru. 

VELKOOBCHOD

VELKOOBCHODNÍ
SPOLUPRÁCE

VÝBĚR PRODUKTŮ
Naším cílem je najít takové výrobce, kteří přinášejí světu kosmetiku ohleduplnou k přírodě, a přitom skvěle pečující o naši pokožku nebo vlasy.
ZKOUŠÍME NA VLASTNÍ KŮŽI
Produkty, které nabízíme jsme osobně vyzkoušeli a až na základě našich osobních zkušeností jsme se rozhodli je nabízet i vám.
CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?
Nabízíme vám značky a jejich produkty, které odpovídají naší filozofii a které nás zároveň oslovili svým příběhem.
Značky které zastupujeme

Přírodní kosmetika od lotyšské společnosti Mádara nabízí ekologické výrobky pro péči o pleť a celé tělo, včetně dekorativní kosmetiky.

Za unikátní přírodní složení kosmetických produktů exkluzivní lotyšské značky Mádara ručí mezinárodní certifikáty ECOCERT a COSMOS.

Produkty Mádara obsahují, ve svém základě, extrakty z květin a bylin pobaltských luk a lesů, které jsou známé svojí výjimečností a bohatým zastoupením účinných látek. Během krátkého severského léta musí místní flóra rychle vykvést a účinně aktivovat své rozmnožovací schopnosti. Extrakty z květin a bylin jsou díky těmto procesům obzvláště koncentrovány a vysoce efektivní, stejně jako účinek kosmetických produktů značky Mádara.

Značka se zároveň hrdě hlásí ke společenské zodpovědnosti. Mezi její hlavní principy patří maximalizace přírodního složení, šetrnost při získávání ingrediencí, udržitelnost výrobních procesů či recyklovatelnost obalových materiálů. Mnohé produkty značky Mádara jsou navíc vhodné pro vegany.

Filozofie značky je založena na myšlence, že čistě přírodní složky jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější a jejich ekologický původ navíc zaručuje minimální dopad na přírodu. Ve svých produktech k nám přináší bohaté vůně z rostlinných, květinových a bobulových extraktů.

KOMPLETNÍ PORTFOLIO PRODUKTŮ

Francouzská značka založena dvěma přáteli (surfaři) s myšlenkou nabízet ekologické výrobky zajišťující maximální ochranu a zároveň vhodnou péči o pokožku namáhanou sluncem a slanou vodou (nejen při surfingu).
Produkty této značky jsou vyráběny výhradně ve Francii za využití nejnovějších technologií a za dodržení nejpřísnějších zásad kvality. Poskytují skvělou alternativu k opalovacím krémům, které využívají chemické filtry.
Základem názvu značky je číslo, které vyjadřuje procentuální zastoupení vody v přírodě, 70 % zemského povrchu je tvořenou vodou a stejně tak lidské tělo obsahuje 70 % vody a 1 % ze zisku společnosti je věnováno celosvětovému fondu World Vision na podporu dětí v rozvojových zemích a jejich přístupu k čisté vodě a dalším zdrojům.

Opalovací produkty značky Seventy One obsahují minerální filtry, které odrážení sluneční paprsky (princip zrcadla), fungují okamžitě po nanesení, déle ulpívají na pokožce, jsou vhodné i pro velmi citlivou a dětskou pokožku. Jsou vysoce odolné vůči slané vodě a dalším vnějším vlivům. Neobsahují parabeny, sulfáty, silikony, nanočásticový fenoxyetanol, alkohol, nejsou testovány na zvířatech.

Za rok 2020 značka zredukovala využívání plastů o 45 % (například: nová víčka, tenčí stěny obalů všech produktů). Všechny obaly výrobků jsou z 55 % složeny z recyklovaných lahví od mléka a jsou dále recyklovatelné.

SeventyOne Percent jsou vysoce výkonné produkty péče o pleť a ochranu před sluncem, které respektují lidskou pokožku a jsou ohleduplné k životnímu prostředí.
SeventyOne Percent je univerzální kosmetické řešení vhodné pro celou rodinu, které vychází ze základních přirozených potřeb lidstva a planety – ochrany a hydratace.

KOMPLETNÍ PORTFOLIO PRODUKTŮ
KONTAKTY

eshop@imkorganics.com
+421 902 079 826
IMK Organics s.r.o.,
Astrová 2A,
Bratislava – Ružinov 821 01,
Slovenská republika

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies