Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru.

JAK PŘI KAŽDODENNÍ PÉČI O PLEŤ POUŽÍVAT SÉRUM S BOTANICKÝM RETINOLEM

Pokud hledáte šetrný přírodní způsob, jak získat zářivou, svěží a pevnou pokožku, řešení vám přinese sérum s botanickým retinolem Time Miracle. Když už tuhle alternativu k retinolu držíte v ruce, zbývá se jen naučit, jak ji zahrnout do své každodenní péče o pleť. Čtěte dál a zjistěte, jak sérum s botanickým retinolem zahrnout do každodenní péče o pleť.

Jak sérum s botanickým retinolem účinkuje?

Sérum s botanickým retinolem je alternativa k syntetickému retinolu, která napodobuje jeho působení. Má vlastnosti podobné retinolu, takže podporuje syntézu kolagenu, vylepšuje strukturu pleti a zmírňuje příznaky stárnutí — například snižuje výskyt jemných i hlubších vrásek a pigmentových skvrn.

Jak se sérum s botanickým retinolem liší od běžného retinolu?

Sérum s botanickým retinolem obsahuje 4% komplex alternativy k retinolu na rostlinné bázi, a představuje tak ideální možnost pro ty, kdo chtějí výhody syntetického retinolu bez jeho nepříjemných vedlejších účinků.

Na rozdíl od tradičního retinolu, který může způsobit podráždění, zarudlost a přecitlivělost na slunce, je botanický retinol tak šetrný, že ho můžete používat ráno i večer. Je proto vhodný i pro citlivou pokožku. Kromě toho je stabilní na slunci a nevyžaduje žádnou protivnou dobu aklimatizace jako retinol.

Jak používat sérum s botanickým retinolem při každodenní péči o pleť?

Sérum s botanickým retinolem bylo vytvořeno tak, aby se hodilo k vašim ostatním přípravkům a mohli jste ho snadno zařadit do své každodenní péče o pleť — tady máte tahák, aby se vám to podařilo co nejlépe.

Ale popořádku, nejdřív čištění a tonizace.

Začněte tím, že si obličej důkladně vyčistíte pomocí šetrného, ale účinného čisticího přípravku, abyste odstranili všechen make-up a nános nečistot bez vysušení pokožky, potom použijte své oblíbené tonikum, abyste pleť na sérum připravili a lépe se vstřebalo.

Naneste sérum s botanickým retinolem.

Počkejte, až vaše pokožka po nanesení tonika uschne, pak si na konečky prstů vytlačte malé množství séra s botanickým retinolem.

Opatrně naneste stejnoměrnou vrstvu séra na pokožku obličeje i krku, abyste podpořili její obnovu a zvýšili její pružnost a pevnost. Nechte ho několik minut vstřebávat do pokožky.

Následně použijte oční krém.

Až se sérum vstřebá, hydratujte citlivou pokožku pod očima očním krémem. Použijte přípravek, který nejlépe naplní vaše potřeby — ať už je to zmírnění výskytu jemných vrásek, hluboká hydratace nebo zmírnění opuchlosti pod očima.

Nakonec aplikujte hydratační přípravek.

Dokončete celý proces použitím hydratačního přípravku, který obnoví vlhkost pleti a posílí kožní bariéru, aby vaše pokožka byla svěží, hladká a pevná. Doporučujeme přípravky obohacené o silné rostlinné antioxidanty, které pokožku lépe ochrání proti stárnutí a škodlivým volným radikálům.

Nezapomeňte na opalovací krém.

Ačkoliv sérum s botanickým retinolem neobsahuje retinol a nezpůsobí větší citlivost vaší pokožky na slunce, stejně byste měli používat opalovací krém, abyste ochránili své vzácné kožní buňky.

Pokud ochranu před sluncem vynecháte, vaše další péče o pleť nebude účinná. Proto svou ranní péči o pleť vždycky zakončete nanesením pořádné vrstvy opalovacího krému s širokospektrální ochranou.

Můžu sérum s botanickým retinolem používat každý den?

Ano — sérum s botanickým retinolem je dostatečně šetrné na každodenní používání už od začátku, není potřeba žádná doba aklimatizace. Pro co nejlepší výsledky ho můžete používat i dvakrát denně, ráno a večer. Stejně ale nezapomínejte na ochranu proti slunci.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků?

Pro co nejlepší výsledky doporučujeme sérum zkombinovat s dalšími produkty řady Time Miracle. Základem každého přípravku z řady Time Miracle je omlazující severská březová míza a slouží speciálně k boji proti viditelným příznakům stárnutí, takže se vaše pokožka dočká celkového obnovení.

Můžu sérum s botanickým retinolem používat v těhotenství?

Protože sérum obsahuje přírodní alternativy k retinolu (místo běžného retinolu nebo dalších derivátů vitaminu A, které můžou potenciálně ovlivnit nenarozené dítě), je považováno za bezpečné používat ho během těhotenství a kojení. Pokud ale chcete mít naprostou jistotu, doporučujeme poradit se s vaším lékařem.

Za jak dlouho začne účinkovat?

Vaším nejlepším přítelem je trpělivost. Stejně jako u jakéhokoliv nového přípravku pro péči o pleť začnete pozorovat viditelné zlepšení nejdříve za šest týdnů, takže sérum důsledně používejte.

S jakými dalšími přísadami můžu sérum s botanickým retinolem používat?

Odpověď je s čímkoliv. Protože jde o alternativu k retinolu, je toto sérum dostatečně šetrné, abyste ho mohli používat s dalšími přípravky, a bude se skvěle hodit k ostatním složkám vaší péče o pleť, jako je kyselina hyaluronová, vitamin C, peptidy, AHA a BHA.

Neměly by si nijak překážet — jejich přínosy se možná dokonce budou doplňovat, vylepší celkový stav pleti a všechny její vlastnosti. Přesto doporučujeme používat ty opravdu účinné přísady v různou denní dobu, abyste svou pleť nechtěně nepřetížili.

Zdroj: Mádara Cosmetics

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies