Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru.

JAK SE SPRÁVNĚ SAMOOPALOVAT?

Když se řekne samoopalování, mnoho lidí si vybaví oranžovou pokožku. To však už dávno neplatí, dnešní sofistikované přípravky s postupným opálením dokáží krásnou pleť a pokožku přirozeně opálit. Věděli jste ale, že je důležitá také příprava na samoopalování? V případě nesprávné přípravy nebo aplikace může být pokožka flekatá, šupinatá a samoopálit se nerovnoměrně.

Samoopalování je nejlepší způsob k dosáhnutí přirozeného opálení bez poškození pokožky. Opalování na slunci již dávno není v módě, a navíc způsobuje nejen předčasné stárnutí pokožky, ale i poškození pokožky. Dosažení přirozeného opálení pomocí kosmetiky nikdy nebylo jednodušší. V prvé řadě je důležité pokožku a pleť na samoopalování připravit. K tomu se používají peelingy – peeling odstraní odumřelé kožní buňky, šupinky, pleť a pokožku zároveň vyhladí. Po peelingu se samoopalovací přípravek snadněji aplikuje, neflekatí, nevytváří různé odstíny pokožky kvůli šupinkám či nahromaděním odumřelých buněk.

Peeling může být chemický nebo mechanický. V případě pokožky těla můžete použít například MÁDARA AHA + MINERÁLNÍ TĚLOVÝ PEELING, který obsahuje AHA kyseliny, které rozpouštějí odumřelé kožní buňky a odhalují tak jasnější, hladší a jemnější pokožku. Po peelingu a osušení těla je pokožka připravena získat co nejvíce ze samoopalovacího přípravku.

V případě samoopalování obličeje je postup velmi podobný. Před použitím samoopalovacích produktů se doporučuje použít jemný chemický peeling, například MÁDARA PEEL ROZJASŇUJÍCÍ PEELINGOVÁ MASKA S AHA KYSELINAMI, který odstraňuje odumřelé kožní buňky a rozjasňuje pokožku.

Pokožka je očištěná peelingem, tak pojďme na samoopalování! Co se týče samoopalovacích přípravků, existují různé druhy, od kapek, po silné samoopalovací pěny, po jemná tělová či pleťová mléka, která postupně opalují do hněda. Já jsem fanouškem právě jemných přípravků. Díky nim se totiž pokožka přirozeně a postupně opaluje do hněda, a navíc flekatí nejméně a nejsnadněji se s nimi pracuje. Nepotřebujete ani rukavici, stačí si po použití pořádně umýt ruce.

V případě pleti je takovým produktem právě MÁDARA FAKE IT ROZJASŇUJÍCÍ SAMOOPALOVACÍ SÉRUM, které přirozeně opaluje pokožku obličeje do hněda, snadno se aplikuje, rychle se vstřebává, a navíc také napomáhá hydrataci pokožky. Poskytuje první jemné zhnědnutí už za pár hodin, a častější aplikací se jeho efekt zvyšuje. Používá se na noc, na závěr rutiny (takže až po klasickém séru nebo krému). Po aplikaci si nezapomeňte důkladně umýt ruce a sérum nechejte zaschnout 5-10 minut. Po 10 minutách si můžete lehnout do postele, protože sérum neobarví povlečení ani prostěradlo. Vzhledem k postupnému opalování si můžete intenzitu opalování regulovat vy sami. Mně osobně vydržela takto opálená pokožka více než 1,5 týdne.

Na tělo se stalo mým oblíbencem MÁDARA FAKE IT SAMOOPALOVACÍ MLÉKO, které je tak úžasné a snadné na použití, že to zvládnu i já, která jsem toho již, co se týče samoopalování, dost pokazila. :) Poskytuje, stejně jako pleťové sérum, přirozené opálení a jednoduchou aplikaci, neflekatí a první výsledky uvidíte už po 6 hodinách. Mléko je vhodné pro světlé až střední tóny pokožky a velmi pěkně opaluje do hněda. Dávejte si jen pozor na jeho rovnoměrnou aplikaci po celém těle, pomoci si můžete také rukavicí. Po použití si opět pořádně umyjte ruce a počkejte pár minut, než se obléknete – vyhnete se tak obarvení oblečení.

Já osobně se přiznám, že samoopalování je za mě nejlepší způsob k dosáhnutí opálení pokožky. O důvodech, proč se neopaluji na slunci, si povíme možná někdy příště, a také se případně zaměříme na ochranu naší pokožky před sluníčkem.

Autor: Katka Balabánová

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies