19.4.-24.4. 

ČÍM VĚTŠÍ NÁKUP, TÍM VĚTŠÍ SLEVA! 

DO 1000 CZK  - 15% SLEVA 

DO 2000 CZK - 20% SLEVA

DO 3000 CZK - 25% SLEVA 

NAD 3000 CZK  - 30% SLEVA

 Sleva se v košíku promítne automaticky.

MIMI LUZON EX CELLULITE TĚLOVÝ KRÉM, 180ml

Mimiluzon Ex Cellulite Body Cream, 180ml
MIMI LUZON EX CELLULITE TĚLOVÝ KRÉM, 180ml
Výprodej
4 200 Kč
Výprodej
Katalogové číslo400010Najdete v kategoriích

Čím jsme starší, tím víc se projevuje celulitida. Vzniká v důsledku neschopnosti zadržet shromáždění tukových buněk, které tlačí na pojivovou tkáň pod kůží. Výsledkem je nevzhledná struktura s dolíčky a kapsami na nejčastěji postižených místech těla. U žen jsou to obvykle stehna, boky a hýždě. U mužů je to obvykle břicho.

Ex-celulitida Treatment je posilující a zázračný krém, vytvořený k redukci celulitidy a snížení objemu tukových buněk. Tyto bezpečné a revitalizační vlastnosti krému z něj při výběru dělají jasnou volbu.

Benefity:

  • Snižuje výskyt celulitidy.
  • Tónuje a zpevňuje tak, aby vznikl hladký a tvarovaný povrch. Redefinuje povrchovou texturu kůže.
  • Hydratuje pokožku.

Použití:

  • Pomocí krouživých pohybů ve směru hodinových ručiček vmasírujte Ex-celulitidní Treatment do oblastí, které vyžadují ošetření. Začněte s boky, hýžděmi, stehny, vnitří stranou paží a zakončete břichem. Aplikujte ráno a večer.

Jak funguje:

  • Abychom dosáhli požadovaných účinků, zakomponovali jsme do krému účinnou látku z rostliny jménem Quinoa. Tento extrakt působí na buňky v podkoží (vrstva tuku těsně pod kůží). Tukové buňky v této vrstvě jsou označovány jako Aldipose a pokrývají celé naše tělo. Plní mnoho funkcí. Především ukládají energii a přispívají k plasticitě káně. Vlastnosti účinné látky z rostliny Quinoa působí přímo na tukovou vrstvu Aldipose. Dále ovlivňují tukové buňky a upravují tuto kritickou složku ve skládačce celulitidy.
  • Nyní se zaměříme na přirozený enzym MMP9. Zastavuje touhu tukových buněk dodávat nadměrné mastné kyseliny do oblasti celulitidy. Díky stimulaci přírodních procesů, které jsou spojené s přeměnou tuku za energii, přiměje buňky ke spalování tuku. Tím sníží shlukování a objem tukových buněk na povrchu. Zmírní tlak a tím i efekt pomerančové kůže.
  • Nakonec přetvoří tuk Aldipose tak, aby si zachoval ne-tukové dispozice a zvýšil plasticitu této vrstvy. Zabrání budoucí akumulaci celulitidy a posílí buňky s podporou tvarování kůže.
  • To vše je sloučeno do jemného hydratačního krému. Jeho aplikace je bezpečná a snadná. Díky tomuto organickému a formulujícího produktu můžete pokožku znovu hydratovat a posílit všechny problematické oblasti vašeho těla, za které jste se do této doby styděli.

Produkt není založen na přírodní bázi, je dermatologicky testován a vyvinut na základě klinických studií. 

Složení: Voda, Skvalan, Cetearyl Alkohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Polysorbate 60, Fenoxyethanol, Sorbitan Laurate, Butylene Glycol, Lauroyl Proline, Ethylhexylglycerin, Parfém, extrakt ze semen Merlíku čilského, Limonen, Citral.
POPISSLOŽENÍ
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies