Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru.

Darovali jsme opalovací krémy dětem!

 

Všichni víme, jak je důležité vhodně se chránit před slunečními paprsky, které mohou být pro naši pokožku velmi nebezpečné. A dvojnásob to platí pro pokožku dětí.

Máme velkou radost, že jsme mohli pomoci dětem z mateřské, základní a střední školy pro sluchově postižené Holečkova v Praze, kterým jsme věnovali 40 balení přírodních opalovacích krémů Sóleo Organics pro jejich letní radovánky!

Australské krémy Sóleo Organics poskytují vysokou ochranu SPF30 před UVA i UVB zářením, jsou voděodolné až po dobu 3 hodin, a to díky organickým minerálním filtrům, které slunce odráží od pokožky jako zrcadlo. Jejich složení je ze 100% přírodní, obsahuje extrakty z rostlin a jejich plodů, které navíc o pokožku správně pečují. Takže na pobyt na slunci zbydou jen příjemné vzpomínky!

Dětem, jejich vyučujícím i Vám všem přejeme krásné léto!

 

Pátrání po té nejšetrnější kosmetice

Ve společnosti IMK jsme se rozhodli najít ty nejlepší organické produkty z celého světa (zejména z Afriky, Austrálie a Lotyšska) a nabídnout zákazníkům na českém a slovenském trhu šetrnou organickou alternativu k běžně dostupným produktům – pomoci tak ochránit lidské zdraví a zároveň pomoci přírodě. Proto do České republiky přinášíme opalovací péči Soléo Organics.

 

Opalovací krém Soléo Organics SFP30

Tento exkluzivní opalovací krém je vyvinutý a vyráběný ve věčně slunné Austrálii. Díky několikaletému výzkumu mul“oborového týmu perthských vědců je finální produkt maximálně kvalitní a zároveň 100% přírodní.

Obsahuje pouze pečlivě vybrané organické složky a díky tomu účinně chrání pro“ slunečním paprskům a zároveň hloubkově pečuje o pokožku. Je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku dětí, těhotných a kojících žen. Pravidelně se umisťuje na prvních příčkách celosvětových hodnocení organických opalovacích krémů.

 

Neobsahuje:

  • Žádné chemické látky či kovy, žádná barviva, aromata ani konzervanty, a už vůbec ne vedlejší produkty z ropy, které se z krémů hojně vstřebávají do těla.
  • Oxybenzon ani oktinoxát – běžnou součást levných opalovacích krémů. Jde o hormonálně aktivní látky, které mohou narušit přirozené procesy v našem těle a které zároveň stojí za zásadním poškozováním vodního života.

 

Obsahuje:

  • Směs rostlinných extraktů a antioxidantů (heřmánek, okurka, zelený čaj a další), které o vaši pokožku po nanesení pečují, dodávají jí výživu a hydrataci.
  • Oxid zinečnatý (mikropigment minerálního původu) pokožku maximálně chrání před celým spektrem slunečních paprsků: před UVA zářením (to je zodpovědné za stárnu- kůže a vrásky, proniká totiž do spodní vrstvy kůže) i UVB zářením (to má za následek spálení vrchní vrstvy pokožky). Tento minerální filtr funguje na principu vytvoření ochranné bariéry na pokožce, od které se záření odráží jako od zrcadla.
  • Přírodní oleje (z hroznových jadérek, semen šafránu planého či makadamiových ořechů) zajišťují dobře roztíratelnou konzistenci a rychlé vstřebávání do pokožky (takže už žádná zaschlá bílá vrstva ani zničené plavky).
  • Organické vosky a másla (včelí a z kakaovníku) zase prodlužují ochrannou funkci krému až na 3 hodiny, a to i při pobytu ve vodě.
  • SPF30 je faktor v té nejvyšší kategorii ochrany. Organické složení odráží 97% slunečních paprsků (SPF50 má pouze o jedno procento vyšší schopnost, krémy s vyšším ochranným faktorem dermatologové spíše nedoporučují).
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies