19.4.-24.4. 

ČÍM VĚTŠÍ NÁKUP, TÍM VĚTŠÍ SLEVA! 

DO 1000 CZK  - 15% SLEVA 

DO 2000 CZK - 20% SLEVA

DO 3000 CZK - 25% SLEVA 

NAD 3000 CZK  - 30% SLEVA

 Sleva se v košíku promítne automaticky.

SEZNAMTE SE S ČISTĚ PŘÍRODNÍ ALTERNATIVOU K RETINOLU OD MÁDARY

Přistihli jste se někdy, že sníte o přirozeně šetrné (ale stejně účinné) alternativě retinolu? Existuje v podobě séra s botanickým retinolem. Podívejte se s námi hlouběji na tuto přírodní alternativu k retinolu a odhalte její omlazující účinky, včetně toho, jak může prospět vaší pleti.

Představujeme sérum s botanickým retinolem, přírodní alternativu k retinolu

Ve společnosti MÁDARA věří, že účinné rostlinné přísady jsou budoucností kosmetických přípravků. Mádara tým pro výzkum a vývoj důkladně hledal dokonalou přírodní alternativu k retinolu pomocí dlouhého výzkumu a testování, abychom vám mohli nabídnout opravdu účinný, ale zároveň čistý a šetrný způsob, jak docílit podobných výsledků jako s retinolem.

Mádara představuje sérum s botanickým retinolem Time Miracle, novinku mezi alternativami k retinolu. Dermatologické testy prokázaly, že má srovnatelné účinky jako syntetický retinol. Zaměřuje se na podobné reakční cesty v pokožce, takže podporuje přirozenou obnovu kožních buněk a tvorbu kolagenu, což pomáhá viditelně redukovat příznaky stárnutí pokožky.

100% účastníků potvrdilo hladší pokožku

  • Dermatologický test — 10 dobrovolníků, 8 týdnů používání.

90% účastníků potvrdilo větší pružnost pokožky

  • Dermatologický test — 10 dobrovolníků, 8 týdnů používání.

80% účastníků pozorovalo rovnoměrnější barvu pleti

  • Dermatologický test — 10 dobrovolníků, 8 týdnů používání.

Sérum s botanickým retinolem Time Miracle bylo pečlivě vyvinuto ve spolupráci s předními dermatology, aby vám přineslo výsledky podobné retinolu bez zarudlosti, podráždění a vysušení běžně spojeného s retinolem, takže je vhodné pro všechny typy pleti včetně té velmi citlivé.

„Bylo dokázáno, že přírodní alternativa k retinolu od MÁDARY zlepšuje pružnost pleti a minimalizuje výskyt jemných i hlubších vrásek a hyperpigmentace, takže si můžete užívat přínosů syntetického retinolu bez typického podráždění.

— Dr. Aleksejs Zavorins, certifikovaný dermatolog

Na rozdíl od syntetického retinolu nevyžaduje sérum s botanickým retinolem Time Miracle žádnou dobu na aklimatizaci ani nezpůsobuje fotosenzitivitu, takže ho můžete bez obav používat, jakkoliv a kdykoliv chcete — dokonce i dvakrát denně už od prvního dne. Podívejte se na další tipy, jak při každodenní péči o pleť používat sérum s botanickým retinolem.

Inovativní sérum je poháněno bidens pilosa, alternativou retinolu zvolenou pro svou schopnost napodobovat mechanismus účinku syntetického retinolu a přitom zůstat dostatečně jemný pro každý typ pleti.

Co je dvouzubec chlupatý?

Dvouzubec chlupatý je rostlina volně rostoucí v jižní Africe, kde ji původní obyvatelé mají v úctě už odnepaměti. Její superschopnost spočívá v tom, že působí podobně jako retinol, ale bez nepříjemných vedlejších účinků, jako je citlivost nebo podráždění.

Protože se velmi podobá retinolu, podporuje dvouzubec chlupatý přirozenou obnovu buněk a tvorbu kolagenu — většina lidí ho přitom bez problémů snáší.

Zatímco syntetické přípravky s retinolem lze používat pouze večer, pro dvouzubec chlupatý to neplatí. Díky jeho šetrnosti můžete dvouzubec chlupatý používat každý den ráno i večer bez podráždění pokožky spojeného s retinolem.

Kromě toho můžou dvouzubec chlupatý používat i těhotné ženy a kojící maminky, aby se i jejich pokožka změnila z mdlé na krásně zářivou. Dvouzubec chlupatý totiž není derivát vitaminu A, takže je považován za bezpečný pro používání během těhotenství a kojení.

Dvouzubec chlupatý pomáhá:

  • Vyrovnávat jemné vrásky.
  • Vylepšovat strukturu a barvu pleti.
  • Obnovit zdravou záři mdlé pokožky.
  • Zabraňovat tvorbě hlubších vrásek.
  • Odstraňovat hyperpigmentaci.
  • Odstraňovat stopy po akné.

Co dalšího sérum s botanickým retinolem obsahuje?

Kromě této účinné alternativy k retinolu obsahuje sérum s botanickým retinolem Time Miracle ještě rose myrtle, která podporuje jeho účinky podobné retinolu a reguluje mastnou pleť, takže pomáhá i zmírňovat výskyt pupínků.

Sérum také obsahuje bázi severské březové mízy patentovanou značkou MÁDARA, která je mocnou zbraní v boji proti stárnutí. Tento vzácný přírodní poklad je opravdu bohatý na živiny a antioxidanty; navíc je vědecky dokázáno, že urychluje dělení kožních buněk o 25 % a bojuje proti volným radikálům způsobujícím stárnutí pokožky.

Sérum se všemi těmito přísadami je stejně účinné v boji proti stárnutí jako retinol, ale bez jeho nepříjemných nedostatků. Pokud chcete mít pevnou a hladkou pokožku bez jemných vrásek a nadměrného mazu, sérum s botanickým retinolem Time Miracle  vám ji pomocí šetrné obnovy pokožky zajistí.

Jak vychází sérum s botanickým retinolem ze srovnání s klasickým retinolem

 

Připravte se na skutečnou změnu své pleti. Sérum s botanickým retinolem pomáhá zlepšit vzhled pleti, její pružnost a pevnost – bez podráždění. Čeká vás omlazená pleť.

Zdroj: Mádara Cosmetics

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies