Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma, nad 2500 Kč dárek dle vlastního výběru.
PapayaActivs

PŘÍBĚH ZNAČKY PAPAYAACTIVS

Australská společnost Skin Elements se věnuje vývoji produktů s využitím účinných přírodních látek. Díky dlouholetému výzkumu se týmu vědců podařilo zachytit blahodárné účinky papáji (také známé jako Pawpaw, Papaya nebo Papaw) v koncentrované patentované formě Complete Esscience Pawpaw Extract™. Všechny produkty PapayaActivs díky tomu obsahují až 20krát vyšší podíl papáji než jakékoliv jiné výrobky péče a pleť a vlasy.

PROČ ZROVNA PAPÁJA

Papája má přirozené léčivé účinky, které byly historicky využívány i v tradiční přírodní medicíně. Papája je bohatá na vitamíny A, C a E, dále pak na blahodárné minerály a enzymy. Papája pomáhá s řešením problémů pokožky, podporuje regeneraci kožních buněk, hydratuje, revitalizuje a sjednocuje tón pleti. Enzymy v ovoci Papája mají anti-aging a protizánětlivé vlastnosti. Papája je oblíbená i díky své vysoké hladině papainu, který uklidňuje suchou a podrážděnou pokožku, regeneruje ji a zajišťuje jí pružnost a elasticitu. Papája funguje jako silný antioxidant.

PÉČE O VLASY

Skin Elements ve svých produktech využívá přírodní účinné složky, zejména patentotavné výtažky z papáji, které vlasům zajišťují zdraví, sílu a hebkost. Nejde však jen o vlasy samotné, které vyžadují řádnou péči; produkty PapayaActivs byly vyvinuty tak, aby vhodně pečovaly i pokožku hlavy, a tak zajišťovaly maximální krásu a zdraví.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zvolte měnu
EUREuro