Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma.

FAQ

Často kladené otázky

Jak si mohu nechat objednávku poslat a kolik zaplatím za dopravu?

Objednávku z našeho e-shopu si můžete nechat poslat prostřednictvím kurýra PPL, nebo kurýrem Zásilkovny. V případě, že Vás dopravce nezastihne v době doručování zásilky, bude zásilka uložena do jednoho z výdejních míst, kde si jí můžete osobně vyzvednout. Za dopravu do České republiky zaplatíte od 90 Kč.

Ceny dopravy jsou platné v případě úhrady plné výše ceny objednávky zákazníkem před její expedicí. V opačném případě k uvedené částce účtujeme navíc Doběrečné ve výši 30 Kč.

Jakým způsobem mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit platební kartou online prostřednictvím platební brány GoPay nebo dobírkou. Platba online je zdarma. Za dobírku zaplatíte 30 Kč (hotově nebo platební kartou) přímo přepravci na Vámi určené adrese.

Jak zaplatím svou objednávku dobírkou?

Pokud vyberete metodu platby dobírkou, zaplatíte celou částku v okamžiku, kdy převezmete balíček od kurýra, či si jej vyzvednete na výdejním místě Zásilkovny nebo PPL. Za dobírku Vám naúčtujeme 30 Kč bez ohledu na cenu objednávky.

Co mám dělat, když se mi nepodařilo realizovat platbu za e-shopovou objednávku?

Pokud se Vám stane, že Vám v průběhu platby spadne prohlížeč, nebo se stane něco jiného, co Vám znemožní realizovat platbu, nebí třeba vytvářet novou objednávku. Na stránce “Stav objednávky“ klikněte na políčko “Zopakovat platbu objednávky“ a pokračujte v platbě Vaší poslední objednávky.

Zvolte měnu
EUREuro